گل و گیاه در زندگی

تعبیر خواب گل های مختلف را اینجا بخوانید!

تعبیر خواب گل های مختلف
2/5 - (2 امتیاز)

گل‌ ها موجوداتی زیبا، خوش بو و چشم‌ نوازی هستن و دیدنشون در خواب میتونه نشونه ‌ای از یک اتفاق خاص باشه. به ‌طور دقیق ‌تر رنگ گل‌ ها و نوعشون هم میتونه معانی مختلفی داشته باشه که مجموع همه این موارد تعبیر دیدن گل در خوابه. اگه به ‌تازگی خواب گل دیدید و نمیدونید این خواب شما نشونه ی چیه، تا پایان این مقاله از وبلاگ رزفارست با ما همراه باشید.

تعبیر خواب گل های مختلف

هیچ چیز اتفاقی نیست! هیچوقت از کنار خواب هایی که میبینید به سادگی گذر نکنید، هر خواب نشونه‌ ای برای شما داره که در ادامه مقاله با اونا آشنا میشید.

تعبیر خواب گل مریم

تعبیر دیدن گل مریم در خواب، نشونه عشق و علاقه هست. اما گل مریم هم، مثل خیلی از گل‌ ها در حالت‌های مختلف تعابیر مختلفی داره. اگه شما متاهل باشید و در خواب ببینید که گل مریم رو به کسی هدیه میدید تعبیر خوبی نداره و به این معنیه که شما نیازهای خودتون رو از همسرتون دریافت نمیکنید و از کسی دیگه طلب میکنید. مریم پژمرده، نشونه و تعبیر خوبی نداره و به معنی غم و از دست دادن کسی هست. به صورت کلی دیدن گل مریم در خواب، نشونه و معانی خوبی داره.

تعبیر خواب گل مریم

تعبیر خواب گل سفید برای دختر مجرد

اگه دختر مجردی در خواب دسته گلی سفید ببینه به معنی دریافت پیشنهاد ازدواجه.

تعبیر خواب دسته گل عروس

دیدن چنین خوابی به معنی پیشنهادی خوب و فوق‌العادست که به زودی دریافت میکنید.

تعبیر خواب گل گلایل

تعبیر دیدن گل گلایل در خواب، به معنی خبر خوشه. به زودی از سمت کسی خبر خوشی به شما میرسه.

تعبیر خواب گل نرگس

تعبیر گل نرگس، حالت و شرایط مختلفی داره که در ادامه چند مورد تز اونا رو نام میبریم. تعبیر خواب گل نرگس برای زن باردار نشونه فرزندآوریه و البته به فرزند دختر هم اشاره داره. خواب گل نرگس برای دختر مجرد، نشونه ازدواج با مرد مورد علاقش هست.  تعبیر خواب دسته گل بزرگ نرگس، به معنی برآورده شدن آرزوها و رسیدن به خواسته‌ هاست. تعبیر خواب چیدن گل نرگس، نشونه اتفاقای ناخوشاینده. گل نرگس به صورت کلی تعبیر خوبی داره، برای دور شدن بلا ها و مشکلات میتونید بعد از بیدار شدن از خواب صدقه بدید.

تعبیر خواب گل نرگس

تعبیر خواب گل خریدن

تعبیر خواب خریدن گل، به معنی جابه جایی و رسیدن بهشتیه که انتظارش رو دارید.

تعبیر خواب گل آفتابگردان

آفتابگردون، به خوشی و امید اشاره داره. همچنین حضور این گیاه در خواب به این معنیه در مسیر زندگی به سمت درستی هدایت میشی. اما در برخی از تعابیر اومده که دیدن گل آفتابگردون در خواب نشونه غم و اندوه فراوانه. تعبیر تخمه گل آفتابگردون، نشونه رسیدن خبری خوشه که به زودی به دست شما میرسه.

تعبیر خواب گل آفتابگردان

تعبیر خواب گل خشک

تعبیر گل خشک شده، از دست دادن چیزی یا مرگ و پیری معنی میشه. تعبیر خواب گل خشک شده دادن به کسی، آرزوی مرگ یا از بین رفتن اون فرد تعبیر میشه.

تعبیر خواب گل های رنگارنگ

دیدن خواب گل های رنگارنگ به معنی صداقت و قدرت در رابطه ‌های شخصیه.

تعبیر خواب گل ارکیده

تعبیر خواب گل ارکیده به معنی موفقیت، شانس و یک موقعیت مالی خیلی خوب و تاثیر گذاره. جالبه بدونید که با توجه به نماد گیاهان مختلف ، گل ارکیده سمبل عشق و تحسینه.

تعبیر خواب گل رز قرمز

اگه در خواب انواع گل رز زیبا و یا رز قرمز رنگی رو مشاهده کردید، تعبیرش میشه عشق و دوست داشتن. تعبیر خواب کاشتن گل رز قرمز قرار گرفتن عشق و علاقه‌ای در مسیر زندگی شماست

تعبیر خواب گل رز قرمز

تعبیر خواب گل محمدی

دیدن گل محمدی در خواب به معنی سایه پدر و مادر بر سر فرزندان هست. اما گل محمدی هم تعابیر مختلفی در حالت‌ های مختلف داره. تعبیر خواب غنچه گل محمدی خشک شده، به معنی بیماری یک زنه. تعبیر خواب گل محمدی برای زن باردار، به معنی محافظت و مراقبت از فرزنده. به صورت کلی تعبیر خواب گل برای زن باردار نشونه‌ ای برای فرزندشه. به طور کلی دیدن گل محمدی در خواب معانی و نشونه‌های خوبی داره.

تعبیر خواب گل لاله

اگه خواب گل لاله رو در فصل رویش این گیاه دیدید، نشونه خوبیه و به فرزند اشاره داره، اما اگه لاله رو در خارج از فصل رویشش دیدید نشونه غم و اندوهه. اگه زن یا مردی در خواب ببیند که گل لاله رو از شاخه بچینه و به همسرش هدیه بده، به معنی طلاق یا جداییه.

تعبیر خواب گل سنبل

دیدن گل سنبل در خواب، تعابیر و معانی خیلی خوبی داره، و به صورت کلی دیدن چنین خوابی نشونه افزایش مال و رزق و روزیه. تعبیر چیدن سنبل در خواب نشونه جدایی از کسی با ناراحتی و غم زیاده. تعبیر سوختن سنبل در خواب، نشونه از دست رفتن مال و امواله. دیدن سنبل در خواب به صورت کلی معنی و مفهوم خوب و خیری داره. گل سنبل بسیار زیباست و رنگ های مختلفی هم داره و همچنین جزو انواع گل بنفش محسوب میشه.

تعبیر خواب گل سنبل

تعبیر خواب گل سرخ امام صادق (ع)

دیدن چنین خوابی ۳ تعبیر متفاوت داره که به شرح زیر هستن.

  • زن
  • رنج و غم و اندوه بو
  • منفعت بردن به سبب زن

تعبیر خواب گل هدیه دادن

اگه در خواب ببینید که به کسی گل هدیه میدید نشون دهنده اینه که شما عزیزان خودتون رو خیلی دوست دارید و در صورتی که هرگونه نیاز مالی داشته باشن و شما امکان کمک داشته باشید به هیچ عنوان این کمک رو ازشون دریغ نمیکنید. اگه شما یک مرد هستید و در خواب ببینید که به زنی که نمی شناسید گل هدیه دادید نشون دهنده اینه که همسر خودتون رو اذیت کردید و از کار خودتون پشیمان هستید و دوست دارید که اون شما رو از ته دل ببخشه .

تعبیر خواب گل در گلدان

تعبیر خواب گلدون اشاره به ایده‌هایی داره که در زمان حال در حال بررسی و پرورش دادنشون هستیم.

در مجله گل وگیاه رزفارست بخوانید: انواع گیاهان شانس آور را بشناسید!

سوالات متداول درباره تعبیر خواب گل های مختلف

تعبیر خواب گل رز چیه؟

اگه در خواب رز‌های زیبا و قرمز رنگی رو مشاهده کردید، تعبیرش میشه عشق و دوست داشتن …

تعبیر خواب گل نرگس چیه؟

تعبیر گل نرگس، حالت و شرایط مختلفی داره. برای مطالعه بیشتر وارد مقاله بشید …

تعبیر خواب گل مریم چیه؟

تعبیر دیدن گل مریم در خواب، نشونه عشق و علاقه هست. اما گل مریم هم، مثل خیلی از گل‌ ها در حالت‌های مختلف تعابیر مختلفی داره …

تعبیر خواب گل خشک چیه؟

تعبیر گل خشک شده، از دست دادن چیزی یا مرگ و پیری معنی میشه. تعبیر خواب گل خشک شده دادن به کسی، آرزوی مرگ یا از بین رفتن اون فرد تعبیر میشه …

خلاصه نکات مقاله تعبیر خواب گل های مختلف

گل‌ ها موجوداتی زیبا، خوش بو و چشم‌ نوازی هستن و دیدنشون در خواب میتونه نشونه ‌ای از یک اتفاق خاص باشه. به ‌طور دقیق ‌تر رنگ گل‌ ها و نوعشون هم میتونه معانی مختلفی داشته باشه که مجموع همه این موارد تعبیر دیدن گل در خوابه. اگه به ‌تازگی خواب گل دیدید و نمیدونید این خواب شما نشونه ی چیه حتما این مقاله رو تا پایان مطالعه کنید تا بتونید تعبیر خواب خودتون رو پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *