دسته بندی نشده

5 گیاه دارویی برای استرس که معجزه می کنند!

گیاه دارویی برای استرس
5/5 - (3 امتیاز)

اگه مدتیه احساس خستگی میکنید و تنش های روزمره استرس زیادی رو به شما تحمیل میکنه شما میتونید چند روزی رو استراحت کنید، یا مسافرت برید ولی پیشنهاد رزفارست به شما یک کاهش دهنده ی استرس قویه. حالا این کاهنده چیه؟ گیاه. بله درست فهمیدید، گیاهان در کاهش استرس نقش بسزایی دارن. ما در این مقاله به معرفی گیاه دارویی برای استرس می پردازیم پس تا پایان این مقاله با رزفارست همراه باشید.

گیاه دارویی برای استرس

گیاه دارویی برای استرس

با توجه به آزمایش های انجام شده روی گیاهان این نتیجه به دست اومده که گیاهان کمک میکنن که افراد تحت فشار کمتری قرار میگیرن و ذهن آروم تری داشته باشن. بنابراین در این مقاله ما به معرفی گیاهان مقاومی پرداختیم که استرس شما رو کم میکنن و طبیعت رو به خونتون میارن.

گیاه دارویی برای استرس

خرید گیاه آپارتمانی از رزفارست بهترین تجربه خرید آنلاین گل و گیاه شما خواهد بود.

گیاهان هوازی

گیاهان هوازی یک راه سرگرم کننده و نوآورانه برای معرفی گیاهان به عنوان یک ویژگی تزیینی در خونه شما هستن و بهترین قسمت نگهداری از این گیاهان اینه که این گیاهان، خاک لازم ندارن. شما میتونید به راحتی هر جایی ازشون استفاده کنید و به دلیل تنوع ظاهریشون، طبیعت رو به خونتون بیارید و با توجه به مقاومت بالای این گیاهان در شرایط محیطی میتونن مدت زیادی پیش شما زندگی کنن و تنش های روزمره ی شما رو کاهش بدن. گیاه هوازی یک گیاه دارویی برای استرسه که به راحتی نگهداری میشه.

گیاهان هوازی (Air Plants)

لاکی بامبو

بر اساس فنگ شویی گیاه بامبو و یا لاکی بامبو گیاهیه که باعث خوش شانسی افراد میشه و حتی در مورد تعدادش هم بحثی وجود داره که میگن برای تاثیر بامبو حتما باید تعدادش فرد باشه. نگهداری بامبو راحته. ساقه های این گیاه زیبا رو گاهی به هم میبافن و ظاهر زیباتری برای خونه به ارمغان میاره. این گیاه کم توقع تنها به آب و تعدادی سنگریزه در گلدونش نیاز داره و نور کم هم براش خوبه.

گیاه لاکی بامبو (Lucky Bamboo )

کاکتوس های غول آسا

کاکتوس های قد بلند مثل کاکتوس های ریز نقش به خوبی هوا رو تصفیه میکنن و هوای تازه به اتاق هدیه میدن. این گیاهان به دلیل شکل ظاهری و ارتفاع بلند در ذهن بیینده حس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری تداعی میکنن.

کاکتوس های غول آسا (Tall Cacti)

درختچه پول

یکی از بهترین های گیاه دارویی برای استرس درختچه پوله! گیاه پاچیرا یا درخت پول از نظر خیلی از مردمان جهان و گذشتگان درختیه که شانس و ثروت رو با خودش به خونتون میاره و به دلیل فرم ظاهری برگ ها و ساقه ی بلندش که نوع بافتش هم موجوده حس جنگل رو براتون تداعی میکنه و گیاه خیلی مقاومیه و فقط به یک بار آبیاری در هفته نیاز داره. از این گیاه زیبا حتما در خونتون نگهداری کنید.

درختچه پول

برگ انجیری

این گیاه با محیط داخل خونه به خوبی سازگار میشه و در آب و هوای سرد هم میتونه رشد کنه. در شرایط مساعد محیطی برگ های درشتی روی گیاه ایجاد میشه. اگه تو خونتون از این گیاه زیبا نگهداری میکنید حتما این مقاله ها رو هم مطالعه کنید.

برگ انجیری

آموزش تکثیر برگ انجیری + فیلم آموزشی

بیماری های گیاه برگ انجیری و راه های درمان آن

همه چیز درباره نگهداری برگ انجیری | انواع برگ انجیری را بشناسید!

سوالات متداول درباره گیاه دارویی برای استرس

آیا گیاهان باعث کاهش استرس در افراد میشن؟

با توجه به آزمایش های انجام شده روی گیاهان این نتیجه به دست اومده که گیاهان کمک میکنن که افراد تحت فشار کمتری قرار میگیرن و ذهن آروم تری داشته باشن …

چه گیاهانی در کاهش استرس موثرن؟

ما در این مقاله 5 گیاه رو برای کاهش استرس بهتون معرفی میکنیم. برای آشنایی با این گیاهان وارد مقاله بشید …

فواید کاکتوس های قد بلند چیه؟

کاکتوس های قد بلند مثل کاکتوس های ریز نقش به خوبی هوا رو تصفیه میکنن و هوای تازه به اتاق هدیه میدن …

گیاهان هوازی چه گیاهانی هستن؟

گیاهان هوازی یک راه سرگرم کننده و نوآورانه برای معرفی گیاهان به عنوان یک ویژگی تزیینی در خونه شما هستن و بهترین قسمت نگهداری از این گیاهان اینه که این گیاهان، خاک لازم ندارن …

خلاصه نکات مقاله گیاه دارویی برای استرس

اگه مدتیه احساس خستگی میکنید و تنش های روزمره استرس زیادی رو به شما تحمیل میکنه شما میتونید چند روزی رو استراحت کنید، یا مسافرت برید ولی پیشنهاد رزفارست به شما یک کاهش دهنده ی استرس قویه. حالا این کاهنده چیه؟ گیاه. بله درست فهمیدید، گیاهان در کاهش استرس نقش بسزایی دارن.

با توجه به آزمایش های انجام شده روی گیاهان این نتیجه به دست اومده که گیاهان کمک میکنن که افراد تحت فشار کمتری قرار میگیرن و ذهن آروم تری داشته باشن. بنابراین در این مقاله ما به معرفی گیاهان مقاومی پرداختیم که استرس شما رو کم میکنن و طبیعت رو به خونتون میارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *